Як замовити уроки

УВАГА! АКЦІЯ ТРИВАЄ!

Шановні пані і панове!

Зважаючи на те, що курс «Рік англійської мови в Україні» привернув увагу великої кількості учнів загальноосвітніх шкіл та студентів, прийнято рішення продовжити пільгову передплату для усіх користувачів до завершення навчального року. Таким чином,  до 1 грудня 2018 року вартість передплати усього курсу «Рік англійської мови в Україні» становить 130 гривень!

Це ОДНОРАЗОВА проплата за реєстрацію, після чого Ви отримуєте логін і пароль доступу, і для Вас назавжди стають доступними усі наявні уроки курсу, а також ті, які додаються щотижня з урахуванням потреб і запитів передплатників! Крім того, як і раніше, усі передплатники отримують право на безкоштовні консультації і відповіді на будь-які питання з граматики та стилістики англійської мови (крім технічного перекладу).

Якщо Ви зареєстрували на сайті власні логін і пароль, Ви отримаєте реквізити для переказу вказаної вище суми, і тільки після цього Ваш акаунт буде активововано, і Ви матимете необмежений доступ до усіх уроків і безкоштовних консультацій.  

І ще новація: вводиться так зване «гостьове запитання». Це означає, що кожен може поставити одне питання з англійської мови і отримати на нього відповідь без оформлення передплати!

Скористайтесь нагодою розпочати вивчення англійської мови (якщо Ви нею не володієте), або ж продовжуйте удосконалювати набуті раніше знання за допомогою електронного репетитора «Рік англійської мови в Україні».

vt.lang2016@gmail.com

Акція триватиме до 1 грудня включно!

ПРИМІТКА: чимало доодаткової інформації з вивчення англійської мови також публікується на нашій сторінці у facebook: 

https://www.facebook.com/groups/212819205870963/?ref=bookmarks

Good luck