Як замовити уроки

УВАГА! АКЦІЯ ТРИВАЄ!

Шановні пані і панове!

Зважаючи на те, що курс «Рік англійської мови в Україні» привернув увагу великої кількості учнів загальноосвітніх шкіл та студентів, прийнято рішення продовжити пільгову передплату для усіх користувачів до завершення навчального року. Таким чином,  до 31 грудня 2018 року вартість передплати усього курсу «Рік англійської мови в Україні» становить 130 гривень!

Це ОДНОРАЗОВА проплата за реєстрацію, після чого Ви отримуєте логін і пароль доступу, і для Вас назавжди стають доступними усі наявні уроки курсу, а також ті, які додаються щотижня з урахуванням потреб і запитів передплатників! Крім того, як і раніше, усі передплатники отримують право на безкоштовні консультації і відповіді на будь-які питання з граматики та стилістики англійської мови (крім технічного перекладу).

Якщо Ви зареєстрували на сайті власні логін і пароль, Ви отримаєте реквізити для переказу вказаної вище суми, і тільки після цього Ваш акаунт буде активововано, і Ви матимете необмежений доступ до усіх уроків і безкоштовних консультацій.  

І ще новація: вводиться так зване «гостьове запитання». Це означає, що кожен може поставити одне питання з англійської мови і отримати на нього відповідь без оформлення передплати!

Скористайтесь нагодою розпочати вивчення англійської мови (якщо Ви нею не володієте), або ж продовжуйте удосконалювати набуті раніше знання за допомогою електронного репетитора «Рік англійської мови в Україні».

vt.lang2016@gmail.com

Акція триватиме до 31 грудня включно!

ПРИМІТКА: чимало доодаткової інформації з вивчення англійської мови також публікується на нашій сторінці у facebook: 

https://www.facebook.com/groups/212819205870963/?ref=bookmarks

Good luck