Як замовити уроки

ЯК ЗАМОВИТИ УРОКИ

Шановні пані і панове!

Ось уже три роки курс "Рік англійської мови в Україні" допомагає початківцям оволодіти англійською мовою, а ті, хто має певний рівень знань, отримують можливість вдосконали свої комунікативні здібності. Зареєструвавшись на сайті, кожен може не лише безперешкодно користуватися наявними і майбутніми уроками, але й звертатися до викладачів курсу за консультаціями з будь-якого питання граматики, лексики чи стилістики англійської мови. Усі консультації - БЕЗКОШТОВНІ. Єдина умова - попередня проплата 130 гривень за реєстрацію.  

Це ОДНОРАЗОВА плата, яка назавжди гарантує Вам доступ до усіх уроків курсу. Крім того, як і раніше, усі передплатники отримують право на безкоштовні консультації і відповіді на будь-які питання з англійської мови (крім технічного перекладу).

Якщо Ви зареєстрували на сайті власні логін і пароль, Ви отримаєте реквізити для переказу вказаної вище суми, і тільки після цього Ваш акаунт буде активововано, і Ви матимете необмежений доступ до усіх уроків і безкоштовних консультацій.  

Також практикується так зване «гостьове запитання». Це означає, що кожен може поставити одне питання з англійської мови і отримати на нього відповідь без оформлення передплати!

Скористайтесь нагодою розпочати вивчення англійської мови (якщо Ви нею не володієте), або ж продовжуйте удосконалювати набуті раніше знання за допомогою електронного репетитора «Рік англійської мови в Україні».

vt.lang2016@gmail.com

ПРИМІТКА: чимало доодаткової інформації з вивчення англійської мови також публікується на нашій сторінці у facebook  

Good luck