Complete English Course

Lesson 45

Lesson 45

Багато хто з Вас бере участь у проекті «365 кроків до мрії», тож до цього уроку, як і до багатьох наступних, буде додано перелік додаткових завдань, що входять у так звані 365 steps. Таким чином ті, хто з тих чи інших причин не мав змоги віднайти їх на нашій сторінці у facebook, успішно працюватимуть над реалізацією своєї мрії, а постійні користувачі нашого курсу, які вже давно виконують наші вправи, теж долучаться до прокекту. 

Lesson 46

Lesson 46

Якщо Вам ще важко працювати над проектом «365 Steps to Achieve Your Dream», можете долучитися згодом. Перелік усіх завдань і надалі дублюватиметься наприкінці кожного уроку у розділі «Додаткові заняття», тож Ви  нічого не втратите. Але чим більше у Вас практики, тим краще. До того ж, Ви можете регулярно ставити питання з кожного слова, речення чи окремого правила граматики. У будь-якому разі поступово звикайте до інтенсивної роботи. 

Lesson 47

Lesson 47

This lesson features a set of new dialogues that may be helpful for beginners and intermediate students. Вони охоплюють як уже знайомі теми, так і нові, про які ще не йшла мова у попередніх уроках. Також представлена низка додаткових завдань в рамках проекту "365 Steps to Achieve Your Dream".

(To feature – включати в себе як важливу складову частину). 

Lesson 48

Lesson 48

Сьогодні у нашому уроці представлена чергова порція діалогів на побутові теми та низка нотаток з граматики, які допоможуть Вам удосконалити уже набуті знання. Якщо вживання бодай одного слова чи словосполучення у тій чи іншій ситуації викликає у Вас сумніви, неодмінно звертайтесь за консультаціє. Консультації та відповіді на усі питання (крім технічного перекладу) для передплатників курсу безкоштовні. 

Lesson 49

Lesson 49

Сьогодні ми продовжимо роботу над темами, які були представлені у наших попередніх уроках, а також зосередимо увагу на вживанні окремих англійських прийменників, оскільки у вживанні прийменників практично у всіх мовах є суттєві розбіжності. Згодом Ви перейдете до виконання граматичних вправ, що дасть змоги на практиці перевірити, наскільки правильно Ви використовуєте прийменники в англійській мові. 

Lesson 50

Lesson 50

Ваш головний здобуток – Ви вже не початківці! Ви знаєте достатньо, аби вважати себе intermediate students, тож і працювати тепер доведеться інтенсивніше. До кожної із озвучених раніше тем Ви отримуватимете додаткові слова і словосполучення, які допоможуть Вам удосконалити Ваші знання. Крім того, тепер Ви можете користуватися додатковими завданнями із серії «365 кроків до мрії», які регулярно розміщуються на стоінці https://www.facebook.com/groups/212819205870963/. При цьому майте на увазі головне правило нашого курсу: не залишайте поза увагою жодної теми, жодного слова чи речення, яких Ви не зрозуміли. Якщо є питання, не соромтесь звертатися, і Ви отримаєте індивідуальні відповіді. 

Lesson 51

Lesson 51

Набуті Вами знання дають змогу дещо структуризувати подальше вивчення мови і перейти до біль детального висвітлення конкретних тем. Одна з перших тем порядку денного – Family Relationships. Тож сьогодні їй буде присвячено достатньо часу, хоча при цьому ми не оминатимемо й інших тем, які порушувалися у наших попередніх уроках. 

Lesson 52

Lesson 52

У цьому уроці ми продовжимо вивчення теми Family Relationships, поєднавши її з темою Human Beings (сюди ми включили personal data; appearances; clothes; features of character; feelings and emotions; hobbies; ethical problems та деякі інші схожі теми). Також сьогодні Ви матимете змогу більше довідатися про британську королівську родину. 

Lesson 53

Lesson 53

Сьогодні ми познайомимось ще з одним методом читання текстів – методом Іллі Франка. І, звичайно, продовжимо говорити про наше повсякденне життя і про родинні стосунки. Крім того, Вам доведеться відповісти на низку питань, а це допоможе з’ясувати, у чому Ви просунулись вперед і досягли бажаних результатів, а над чим ще варто наполегливо працювати. Тож до роботи…

Lesson 54

Lesson 54

Працюючи над розмовними темами про повсякденне життя та сімейні стосунки, ми також узагальнимо наші знання про іменники, прикметники та прийменники, додамо чимало нового і цікавого про ці частини мови. Ми також продовжимо практикувати наші communication skills і виконувати вправи з метою закріплення вивченого раніше матеріалу. 

Lesson 55

Lesson 55

Більшу частину цього уроку ми зосередимо на вправах. У нас буде кілька нових вправ, а також коментарі до деяких завдань попередніх уроків. А ще поговоримо про animals. Можливо, ця тема не є найбільш актуальною, але навряд чи знайдеться людина, яка ніколи в житті (нехай навіть на відстані) не мала справ з тваринами…

 

Lesson 56

Lesson 56

Сьогодні ми продовжуємо говорити про себе, своїх друзів та знайомих, і загалом про людей, про яких чули або читали, чи бачили на екранах телевізорів. Вам також доведеться відповісти на низку традиційних запитань, завдяки яким Ви зможете значно поліпшити your speaking skills. Наприкінці уроку Ви знайдете додаткові вправи, які дозволять Вам суттєво вийти за межі вивченого раніше матеріалу і допоможуть почувати себе більш впевнено під час спілкування з носіями мови.  

Lesson 57

Lesson 57

Уявіть, що би Ви хотіли сказати своїм зарубіжним партнерам, друзям чи знайомим. Проаналізуйте, які саме слова, словосполучення чи речення Вам для цього потрібні. Якщо ці слова чи словосполучення  Вам поки що не знайомі, пишіть на адресу сайту. Тоді ми точно знатимемо, яка ще, крім запланованої, практична допомога з англійської мови Вам потрібна. Ну і, звичайно, Ви отримаєте індивідуальні відповіді на Ваші питання.

Lesson 58

Lesson 58

Робота – це, звісно, добре. Але й відпочити не завадить. Я маю на увазі «творчо відпочити». Точніше, почати знайомитися з темою «канікули, відпустки, вихідні та святкові дні». Це актуально і корисно. Тож, до творчої праці! 

Lesson 59

Lesson 59

На будь-яку тему можна говорити довго і цікаво. І, як правило, немає ніяких обмежень. Тож якщо Вам інколи бракує слів чи словосполучень, аби правильно висловити свою думку з того чи іншого питання, сміливо звертайтесь на адресу сайту, і Ви отримаєте індивідуальну відповідь. А тим часом продовжимо повторювати засвоєний раніше матеріал і поглиблювати наші знання з використання нових лексичних одиниць… 

Lesson 60

Lesson 60

Зважаючи на те, що більшість користувачів сайту зацікавилися виконанням граматичних вправ, відтепер у кожному уроці буде представдена низка таких вправ. Вони потребують знань різних граматичних явищ англійської мови, але цілком доступні для усіх, хто уважно ознайомився у усіма попередніми уроками нашого курсу, а також для учнів середньої школи. 

Lesson 61

Lesson 61

Нагадую усім користувачам сайту, що Ви можете надсилати на перевірку усі Ваші письмові вправи. Також, якщо маєте змогу озвучити своїм голосом якісь вправи або тексти, можете надсилати свої аудіотреки. Таким чином можна буде почути, як Ви говорите англійською, і, у разі потреби, щрось підказати. Цей, а також наступні уроки формуються поступово з урахуванням питань, які надходять від користувачів. 

Lesson 62

Lesson 62

У цьому уроці, окрім уже звичних для Вас тем, ми продовжемо знайомитися з різними models, які допоможуть Вам більш впевнено і виразно говорити англійською мовою. Також на Вас чекає низка вправ на закріплення вивченої лексики і окремих граматичних явищ. Ви познайомитесь з новими словами і словосполученнями та прикладами їх практичного застосування у розмовній мові. 

Lesson 63

Lesson 63

Зважаючи на те, що Ви вже знаєте досить багато слів, словосполучень і граматичних конструкцій, які дозволяють Вам спілкуватися англійською мовою, сьогодні ми зосередимо увагу на питаннях ввічливості. Розглянемо різні варіанти звернення з тим чи іншим проханням і запропонуємо найбільш оптимальні. 

Lesson 64

Lesson 64

Сьогодні ми продовжимо говорити про ввічливість і Ви засвоїте ще кілька basic tips, які Вам стануть у пригоді, аби to avoid being rude. А ще, окрім такої важливої теми, як politeness, мова піде про cooking. І, звісно, ми не залишимо осторонь порушені раніше теми, які будуть доповнені низкою вправ на засвоєння лексики і граматики. 

Lesson 65

Lesson 65

Exercise 2. Say it in English:

У Богдана велика сімя – дружина і пятеро дітей. Вони живуть у будинку його дружини. Батько його дружини – його тесть, матір його дружина – його теща.

Дейвід не є біологічним батьком Дональда: він його вітчим.

Це український варіант однієї із попередніх вправ. Тож сьогодні Ви перевірите, наскільки добре Ви засвоїли раніше вивчений матеріал і дізнаєтесь чимало нового. 

Lesson 66

Lesson 66

Останнім часом у нас було багато складних, на перший погляд, граматичних тем. Не хвилюйтесь, якщо Ви не все належним чином засвоїли. У процесі роботи над діалогами, текстами і вправами Ви зможете вдосконалити свої знання. До того ж, слова у розділі GRAMMAR CHAIN і надалі будуть тісно пов’язані з конкретними ситуативно-граматичними конструкціями, тож жодне слово, жодне граматичне явище не залишиться поза Вашою увагою. А якщо є питання, як завжди, звертайтесь за поясненнями на адресу сайту. 

Lesson 67

Lesson 67

David gave Mary a bunch of fowers. David gave a bunch of flowers to Mary. David gave her a bunch of flowers. David gave a bunch of flowers to her… Попри те, що подібні речення час від часу траплялися у наших діалогах, окремі користувачі часто get confused. Тож на цю тему поговоримо сьогодні докладніше, звісно, не залишаючи поза увагою наші традиційні діалоги, які допомагають Вам орієнтуватися у конкретних ситуаціях.

Lesson 68

Lesson 68

I would like to say it in English… Таке прохання усе частіше з’являється у користувачів нашого курсу. І це добре, бо свідчить про те, що Ви починаєте спілкуватися англійською, і у процесі спілкування у нас виникають питання, на які Ви прагнете отримати відповіді. На більшість таких питань ми відповідаємо індивідуально, але окремі з них будуть поступово висвітлюватися і у наших уроках. 

Lesson 69

Lesson 69

Чим більше Ви вчите, тим більше питань у Вас винкає. У цьому немає нічого дивного, адже у Вас з’являється можливість порушувати більшу кількість тем і спілкуватися більш емоційно і виразно. Тому виникає потреба у нових конструкціях, нових зворотах, які Ви хочете використати при спілкуванні. Ви усе глибше і глибше занурюєтесь у мовну стихію, і поступово (інколи дуже поступово) починаєте говорити так, як говорять носії мови. А отже вичені раніше розмовні теми Ви наповнюєте новим, додаткоим змістом. Що ж, продовжимо робити це разом… 

Lesson 70

Lesson 70

Варто, мабуть, перевірити свої знання. Тепер, коли Ви вже досить fluently говорите англійською, це особливо важливо. Тож найближчі уроки стануть для Вас своєрідним іспитом: Ви переконаєтесь, що нічого не забули, а також зможете суттєво поповнити свої знання з кожної конкретної теми. А отже ставтесь серйозно не лише до кожного урорку, але й до кожної прави. Не беріться за наступну вправу, не впоравшись із попередньою…

Lesson 71

Lesson 71

Як і минулого разу, роботу розпочинаємо з warm-up. Ваші відповіді повинні бути прив’язані до реальної ситації, але якщо питання не відповідає такій ситуації, давайте більш розгорнуту відповідь, пояснюючи причину Вашої незгоди із співрозмовником, який звертається до Вас із таким запитанням. Наприклад: is there a good bus service in your city? Проте, якщо Ви живете у селі, де намає автобусного сполучення, Ви можете пояснити: I live in a village and there is no bus service here. У такий спосіб реагуйте на усі запитання.  

Lesson 72

Lesson 72

Ви навчилися НЕ забувати слова, Ви регулярно повторюєте правила граматики з використанням додаткових джерел і успішно працюєте над розмовними темами. Варто пам’ятати, що усі речення, які ми використовуємо у наших діалогах, узяті з повсякденного життя, тож кожна репліка потребує ретельного аналізу, що дасть Вам змогу комфортно почувати себе під час спілкування на будь-яку тему. Щодо традиційного розділу warm-up, яким ми починаємо наші уроки, то він поступово доповнюватиметься новими вправами. 

Lesson 73

Lesson 73

Навряд чи Вам щодня доводиться говорити про політику. Та й іноземці, як правило, не говорять на цю тему з громадянами інших країн. Тож політична лексика не для усіх є актуальною. Проте серед користувачів нашого курсу є люди, які займаються або планують займатися політикою або ж прагнуть бути громадськими активістами, а отже повністю у никнути цієї теми ми не можемо. Тому сьогодні деякий час спробуємо присвятити виборам (будь-яким: місцевим, парламеньским, президентським).

Lesson 74

Lesson 74

Якщо Ви вважаєте, що різних вправ на засвоєння того чи іншого матеріалу в уроках нашого курсу недостатньо, Ви можете виправити ситуацію. Для цього Вам треба написати, які теми (граматичні явища та лексичні одиниці) Ви би хотіли вивчити більш докладно і який тип вправ Вас цікавить. Ваші побажання будуть враховані при підготовці наступних уроків. Крім того, у разі потреби Ви отримаєте індивідуальні консультації з вказаної Вами теми. 

Lesson 75

Lesson 75

Ми продовжуємо з Вами працювати над формуванням нашого  електронного словничка, одночасно спілкуючись на різні теми. Сьогодні на нас чекає розмова про взаємини між людьми, про домівку, про одяг та спортивну активність. Не оминемо нашою увагою і граматику. Вам доведеться виконати кілька граматичних форм і повторити низку вже відомих правил

Lesson 76

Lesson 76

Цей урок ми теж розпочинаємо з чергової розминки. Однак цього разу вона одразу перейде в опрацювання надісланого одним із користувачів сайту тексту, після якого на Вас чекає низка матеріалів для опрацювання як лексики, так і граматичного матеріалу. Тож, як завжди, сьогодні у нас багато цікавої і напруженої роботи. 

Lesson 77

Lesson 77

Цей урок починаємо з теми Education (після окремих завдань з метою засвоєння окремих лексичних одиниць). Як завжди, Ви матимете змогу to review вже знайомий Вам матеріал, а також отримаєте чимало нової і цікавої інформації, які допоможе Вам у подальшому вдосконалити свої знання англійської мови. 

Lesson 78

Lesson 78

Досі ми переважно порушували «позитивні» теми, вели мову про те, про що найчастіше доводиться говорити при зустрічах зі знайомими і незнайомими людьми. Однак, як з’ясувалося, окремі користувачі нашого курсу читають новини та інформацію у соцмережах про стихійні лиха та нещасні випадки, спричинені людською діяльністю. І при цьому їм дуже часто бракує лексики для того, аби, з одного боку, розуміти подібні повідомлення, а з іншого, - вміти говорити на такі теми. Тож на прохання користувачів курсу, ми також включили у наші уроки тему Natural Disasters… 

Lesson 79

Lesson 79

Ми щодня мусимо комусь щось сказати. Зробити це рідною мовою – не проблема. А от англійською не завжди вдається. Тож думайте над кожним реченням, яке Ви вживаєте під час спілкування, і ставте собі просте запитання: а як би я це сказав англійською? Якщо Вам це вдається – чудово! Якщо ні, або ж виникають сумніви у правильності формулювання своєї думки, обов’язково звертайтесь на адресу нашого сайту і ми допоможемо одне одному. 

Lesson 80

Lesson 80

Формування комунікативних навичок для нас і надалі залишається головним завданням. Однак ми не можемо залишитись осторонь прохань багатьох користувачів курсу (особливо молоді) про включення у текст уроків теми Writing Letters (Emails). Тож сьогодні розпочнемо розмову про те, які писати листи (офіційні і неофіційні) і як правильно сформулювати email. Для цього, звісно, знадобиться не один урок, але час таки зробити перші кроки у цьому напрямку. А ще сьогодні ми продовжимо знайомство з лексикою, необхідною для телефонної розмови, і, нарешті, підійдемо до вивчення таких важливих для англійської мови Phrasal Verbs… 

Lesson 81

Lesson 81

У цьому уроці ми продовжуємо опрацьовувати порушені у попередніх уроках теми. Ви матимете змогу розширити свій словниковий запас, а також зробити перші спроби сформувати власний словник слів і словосполучень, які, на Вашу думку, будуть для Вас корисними у процеі спілкування англійською мовою. 

Lesson 82

Lesson 82

Сьогодні ми продовжимо знайомство з правилами написання різних типів листів, а також зосередимо увагу на вивченні таких тем, як Education, Culture і Human relations. Ви також продовжите роботу над формуванням власного словника найбільш уживаних в англійській мові слів, передусім тих, які, на Вашу думку, стануть Вам у нагоді уже найближчим часом. 

Lesson 83

Lesson 83

Серед користувачів курсу є чимало школярів, яким щороку доводиться розповідати, як вони провели свої літні канікули. І не лише розповідати, але й описувати і листах своїм друзям і знайомим. Тому значну частину поточного уроку буде присвячено саме цій темі, яка буде цікавою і для дорослих, оскільки від них значною мірою залежить, наскільки цікавим і змістовним буде дозвілля дітей під час канікул. 

Lesson 84

Lesson 84

Нагадую усім користувачам курсу «Рік англійської мови в Україні», що Ви можете надсилати свої питання чи запити на індивідуальну консультацію не лише з тих тем, які були вже висвітлені раніше або висвітлються у поточних уроках, але з будь-яких інших тем (крім технічного перкладу). Так само можете звертатися і у тих випадках, коли Ви користуєтесь іншими підручниками і натрапили на незрозумілі Вам вправи чи тексти. При цьому або передрукуйте або скопіюйте незрозумілі для Вас моменти і вкажіть, що саме Ви би хотіли дізнатися. Відповідь, як завжди, Ви отримаєте індивідуально. 

Lesson 85

Lesson 85

Перед початком занять повторіть усе, що Ви досі вчили з таких тем як Means of Transport; Sports; Daily routines. При цьому Ви можете користуватися не лише уроками нашого курсу, але й будь-якими іншими джерелами, які Ви вважатимете корисними для себе. Я назвав саме ці теми, оскільки сьогодні (після лексичних вправ) ми повернемося до них з використанням нової лексики і нових граматичних вправ. 

Lesson 86

Lesson 86

Час говорити про стосунки між людьми, про домівку і родинні цінності, і … про спорт. Це аж ніяк не повний перелік тих тем, які ми плануємо висвітлювати сьогодні. Адже Ви почали узагальнювати свій словниковий запас, і, звісно, роботу цю варто продовжити, адже багато хто з Вас читає періодику і художню літературу, тож нові слова у Вашому лексиконі з’являються щодня. 

Lesson 87

Lesson 87

Попри те, що нові діалоги і вправи не мають звукового супроводу, оскільки у Вас уже є чималий досвід читання і спілкування, Ви можете особисто звернутися на адресу сайту з проханням озвучити потрібний Вам текст і діалог. Відповідь Ви отримаєте індивідуальну. Усі послуги для передплатників курсу безкоштовні. 

Lesson 88

Lesson 88

Аби звикнути формулювати справді англійські речення, а не говорити українською мовою з використанням англійських слів, звертайте увагу на кожне своє висловлювання. Намагайтесь думати тією мовою, якою плануєте щось сказати. Аналізуйте кожну фразу, кожне висловлювання. Якщо виникли сумніви з приводу бодай одного речення, обов’язково звертайтесь за консульттацією. Надавати допомогу – це першочергове западання нашого курсу. 

Lesson 89

Lesson 89

Описувати картинки чи фотографії… Здавалося би, це може згодитися винятково тим, хто готується до тестів чи іспитів. Усе це так, але не зовсім, бо це заняття корисне й для тих, кого мова цікавить як засіб спілкування, а не лише як навчальний предмет. Тож поряд з іншими, вже традиційними темами, сьогодні ми поговоримо й про те, як описувати зображення.