Complete English Course

Lesson 45

Lesson 45

Багато хто з Вас бере участь у проекті «365 кроків до мрії», тож до цього уроку, як і до багатьох наступних, буде додано перелік додаткових завдань, що входять у так звані 365 steps. Таким чином ті, хто з тих чи інших причин не мав змоги віднайти їх на нашій сторінці у facebook, успішно працюватимуть над реалізацією своєї мрії, а постійні користувачі нашого курсу, які вже давно виконують наші вправи, теж долучаться до прокекту. 

Lesson 46

Lesson 46

Якщо Вам ще важко працювати над проектом «365 Steps to Achieve Your Dream», можете долучитися згодом. Перелік усіх завдань і надалі дублюватиметься наприкінці кожного уроку у розділі «Додаткові заняття», тож Ви  нічого не втратите. Але чим більше у Вас практики, тим краще. До того ж, Ви можете регулярно ставити питання з кожного слова, речення чи окремого правила граматики. У будь-якому разі поступово звикайте до інтенсивної роботи. 

Lesson 47

Lesson 47

This lesson features a set of new dialogues that may be helpful for beginners and intermediate students. Вони охоплюють як уже знайомі теми, так і нові, про які ще не йшла мова у попередніх уроках. Також представлена низка додаткових завдань в рамках проекту "365 Steps to Achieve Your Dream".

(To feature – включати в себе як важливу складову частину). 

Lesson 48

Lesson 48

Сьогодні у нашому уроці представлена чергова порція діалогів на побутові теми та низка нотаток з граматики, які допоможуть Вам удосконалити уже набуті знання. Якщо вживання бодай одного слова чи словосполучення у тій чи іншій ситуації викликає у Вас сумніви, неодмінно звертайтесь за консультаціє. Консультації та відповіді на усі питання (крім технічного перекладу) для передплатників курсу безкоштовні. 

Lesson 49

Lesson 49

Сьогодні ми продовжимо роботу над темами, які були представлені у наших попередніх уроках, а також зосередимо увагу на вживанні окремих англійських прийменників, оскільки у вживанні прийменників практично у всіх мовах є суттєві розбіжності. Згодом Ви перейдете до виконання граматичних вправ, що дасть змоги на практиці перевірити, наскільки правильно Ви використовуєте прийменники в англійській мові. 

Lesson 50

Lesson 50

Ваш головний здобуток – Ви вже не початківці! Ви знаєте достатньо, аби вважати себе intermediate students, тож і працювати тепер доведеться інтенсивніше. До кожної із озвучених раніше тем Ви отримуватимете додаткові слова і словосполучення, які допоможуть Вам удосконалити Ваші знання. Крім того, тепер Ви можете користуватися додатковими завданнями із серії «365 кроків до мрії», які регулярно розміщуються на стоінці https://www.facebook.com/groups/212819205870963/. При цьому майте на увазі головне правило нашого курсу: не залишайте поза увагою жодної теми, жодного слова чи речення, яких Ви не зрозуміли. Якщо є питання, не соромтесь звертатися, і Ви отримаєте індивідуальні відповіді. 

Lesson 51

Lesson 51

Набуті Вами знання дають змогу дещо структуризувати подальше вивчення мови і перейти до біль детального висвітлення конкретних тем. Одна з перших тем порядку денного – Family Relationships. Тож сьогодні їй буде присвячено достатньо часу, хоча при цьому ми не оминатимемо й інших тем, які порушувалися у наших попередніх уроках. 

Lesson 52

Lesson 52

У цьому уроці ми продовжимо вивчення теми Family Relationships, поєднавши її з темою Human Beings (сюди ми включили personal data; appearances; clothes; features of character; feelings and emotions; hobbies; ethical problems та деякі інші схожі теми). Також сьогодні Ви матимете змогу більше довідатися про британську королівську родину. 

Lesson 53

Lesson 53

Сьогодні ми познайомимось ще з одним методом читання текстів – методом Іллі Франка. І, звичайно, продовжимо говорити про наше повсякденне життя і про родинні стосунки. Крім того, Вам доведеться відповісти на низку питань, а це допоможе з’ясувати, у чому Ви просунулись вперед і досягли бажаних результатів, а над чим ще варто наполегливо працювати. Тож до роботи…

Lesson 54

Lesson 54

Працюючи над розмовними темами про повсякденне життя та сімейні стосунки, ми також узагальнимо наші знання про іменники, прикметники та прийменники, додамо чимало нового і цікавого про ці частини мови. Ми також продовжимо практикувати наші communication skills і виконувати вправи з метою закріплення вивченого раніше матеріалу. 

Lesson 55

Lesson 55

Більшу частину цього уроку ми зосередимо на вправах. У нас буде кілька нових вправ, а також коментарі до деяких завдань попередніх уроків. А ще поговоримо про animals. Можливо, ця тема не є найбільш актуальною, але навряд чи знайдеться людина, яка ніколи в житті (нехай навіть на відстані) не мала справ з тваринами…

 

Lesson 56

Lesson 56

Сьогодні ми продовжуємо говорити про себе, своїх друзів та знайомих, і загалом про людей, про яких чули або читали, чи бачили на екранах телевізорів. Вам також доведеться відповісти на низку традиційних запитань, завдяки яким Ви зможете значно поліпшити your speaking skills. Наприкінці уроку Ви знайдете додаткові вправи, які дозволять Вам суттєво вийти за межі вивченого раніше матеріалу і допоможуть почувати себе більш впевнено під час спілкування з носіями мови.  

Lesson 57

Lesson 57

Уявіть, що би Ви хотіли сказати своїм зарубіжним партнерам, друзям чи знайомим. Проаналізуйте, які саме слова, словосполучення чи речення Вам для цього потрібні. Якщо ці слова чи словосполучення  Вам поки що не знайомі, пишіть на адресу сайту. Тоді ми точно знатимемо, яка ще, крім запланованої, практична допомога з англійської мови Вам потрібна. Ну і, звичайно, Ви отримаєте індивідуальні відповіді на Ваші питання.

Lesson 58

Lesson 58

Робота – це, звісно, добре. Але й відпочити не завадить. Я маю на увазі «творчо відпочити». Точніше, почати знайомитися з темою «канікули, відпустки, вихідні та святкові дні». Це актуально і корисно. Тож, до роботи! 

Lesson 59

Lesson 59

На будь-яку тему можна говорити довго і цікаво. І, як правило, немає ніяких обмежень. Тож якщо Вам інколи бракує слів чи словосполучень, аби правильно висловити свою думку з того чи іншого питання, сміливо звертайтесь на адресу сайту, і Ви отримаєте індивідуальну відповідь. А тим часом продовжимо повтрювати засвоєний раніше матеріал і поглиблювати наші знання з використанням нових лексичних одиниць… 

Lesson 60

Lesson 60

Зважаючи на те, що більшість користувачів сайту зацікавилися виконанням граматичних вправ, відтепер у кожному уроці буде представдена низка таких вправ. Вони потребують знань різних граматичних явищ англійської мови, але цілком доступні для усіх, хто уважно ознайомився у усіма попередніми уроками нашого курсу, а також для учнів середньої школи. 

Lesson 61

Lesson 61

Нагадую усім користувачам сайту, що Ви можете надсилати на перевірку усі Ваші письмові вправи. Також, якщо маєте змогу озвучити своїм голосом якісь вправи або тексти, можете надсилати свої аудіотреки. Таким чином можна буде почути, як Ви говорите англійською, і, у разі потреби, щрось підказати. Цей, а також наступні уроки формуються поступово з урахуванням питань, які надходять від користувачів. 

Lesson 62

Lesson 62

У цьому уроці, окрім уже звичних для Вас тем, ми продовжемо знайомитися з різними models, які допоможуть Вам більш впевнено і виразно говорити англійською мовою. Також на Вас чекає низка вправ на закріплення вивченої лексики і окремих граматичних явищ. Ви познайомитесь з новими словами і словосполученнями та прикладами їх практичного застосування у розмовній мові. 

Lesson 63

Lesson 63

Зважаючи на те, що Ви вже знаєте досить багато слів, словосполучень і граматичних конструкцій, які дозволяють Вам спілкуватися англійською мовою, сьогодні ми зосередимо увагу на питаннях ввічливості. Розглянемо різні варіанти звернення з тим чи іншим проханням і запропонуємо найбільш оптимальні. 

Lesson 64

Lesson 64

Сьогодні ми продовжимо говорити про ввічливість і Ви засвоїте ще кілька basic tips, які Вам стануть у пригоді, аби to avoid being rude. А ще, окрім такої важливої теми, як politeness, мова піде про cooking. І, звісно, ми не залишимо осторонь порушені раніше теми, які будуть доповнені низкою вправ на засвоєння лексики і граматики. 

Lesson 65

Lesson 65

Exercise 2. Say it in English:

У Богдана велика сімя – дружина і пятеро дітей. Вони живуть у будинку його дружини. Батько його дружини – його тесть, матір його дружина – його теща.

Дейвід не є біологічним батьком Дональда: він його вітчим.

Це український варіант однієї із попередніх вправ. Тож сьогодні Ви перевірите, наскільки добре Ви засвоїли раніше вивчений матеріал і дізнаєтесь чимало нового. 

Lesson 66

Lesson 66

Останнім часом у нас було багато складних, на перший погляд, граматичних тем. Не хвилюйтесь, якщо Ви не все належним чином засвоїли. У процесі роботи над діалогами, текстами і вправами Ви зможете вдосконалити свої знання. До того ж, слова у розділі WORD CHAIN і надалі будуть тісно пов’язані з конкретними ситуативно-граматичними конструкціями, тож жодне слово, жодне граматичне явище не залишиться поза Вашою увагою. А якщо є питання, як завжди, звертайтесь за поясненнями на адресу сайту. 

Lesson 67

Lesson 67

Lesson 68

Lesson 68

I would like to say it in English… Таке прохання усе частіше з’являється у користувачів нашого курсу. І це добре, бо свідчить про те, що Ви починаєте спілкуватися англійською, і у процесі спілкування у нас виникають питання, на які Ви прагнете отримати відповіді. На більшість таких питань ми відповідаємо індивідуально, але окремі з них будуть поступово висвітлюватися і у наших уроках.