Complete English Course

Lesson 1

Дата: 30.05.2016, перегляди: 10236

Насамперед прослухайте аудіофайл L 1 – 1 (див. на сторінці внизу).

Після прослуховування файлу виконайте вправи.

Вправа 1. Скажіть вголос англійською мовою:

Доброго ранку, пані і панове!

Повторюйте цю фразу стільки разів, скільки вважаєте за потрібне, аж поки не переконаєтесь, що добре її засвоїли і правильно вимовляєте!

Після цього прослухайте аудіофайл L 1 – 2.

Вправа 2. Скажіть вголос англійською мовою:

Чашка кави; чашка чаю; склянка пива; склянка води; склянка пива; склянка води; пляшка пива.

Повторюйте ці словосполучення стільки разів, скільки вважаєте за потрібне, аж поки не переконаєтесь, що добре їх засвоїли і правильно вимовляєте!

А тепер прослухайте аудіофайл L 1 – 3.

Вправа 3. Назвіть наступні цифри англійською мовою:

8, 3, 7, 9, 5, 1, 2, 10, 6, 4.

Вправа 4. Скажіть вголос англійською мовою:

Чашку кави, будь ласка! – Це Ваша кава. – Дякую! - Прошу.

Скільки? – Шість доларів. – Ось, прошу. – Дякую! – Прошу!

Отож, як уже було зазначено у вступній частині до курсу, Ваше першочергове завдання – слухати, розуміти і ГОВОРИТИ! Про читання і письмо наразі мова не йде, оскільки це може стати на перешкоді практичному оволодінню мовою.

Сьогодні вже ні для кого не секрет, що саме через те, що у наших навчальних закладах часто віддають перевагу (відповідно до ще радянської методики) вивченню правил читання і граматики, а не живому спілкуванню, багато випускників шкіл навіть після багаторічного вивчення мови не можуть вільно нею говорити. У той же час слухачі будь-яких курсів (на яких, до речі, не читають і не вивчають граматику), незалежно від віку, через кілька місяців навчання доволі вправно користуються мовою. Тож вивчайте англійську за допомогою моїх аудіофайлів, і навіть якщо це на початковому етапі буде важко, у кінцевому підсумку Ви досягнете бажаного результату.

Звісно, я не ігноруватиму повністю писемність, оскільки навички письма і читання можуть знадобитися Вам при ознайомленні з різними документами, інструкціями і угодами, при заповненні бланків (наприклад, для отримання «грін-карти») тощо. Але робитимемо ми це ПОСТУПОВО, у міру вдосконалення Ваших знань з розмовної англійської мови. Тож на початковому етапі я презентуватиму у кожному уроці лише по одній літері, а отже до читання ми перейдемо приблизно після 10-го уроку, коли у Вас буде певний досвід практичного користування мовними ресурсами.

Тому сьогодні представляю лише одну букву.

Перша літера англійського алфавіту

A a – ей

За графічним зображенням перша літера англійського алфавіту Вам добре знайома, оскільки така буква є в українській мові. Але в англійській мові ця буква називається ЕЙ, а от читається по-різному, залежно від місця у слові. Правила читання (їх дуже багато) я буду пояснювати у тих уроках, у яких будуть представлені відповідні слова з конкретними літерами. Тож про усе – за порядком. Наразі головне – вивчити якомога більше слів і словосполучень (з аудіофайлів) і навчитися їх практично використовувати у процесі спілкування.

Примітка: вивчаючи англійську, не забувайте вдосконалювати свої знання рідної мови. Можливо, наведений нижче ресурс стане Вам у пригоді!

http://www.bbc.co.uk/blogs/ukrainian/ponomariv

Аудіо файли

L 1 - 1.mp3

L 1 - 2.mp3

L 1 - 3.mp3